• 0(266) 502 29 49 0(266) 502 27 69
  • info@hedefkredi.com Hedef Kredi Danışmanlık

Askerlere Özel Krediler

Askerlere Özel Krediler

Askerlere Özel Krediler

Toplumumuzda “Mehmetçik” adıyla bilinen toplumda büyük bir saygı gören askerler için bankalar da büyük bir prestij göstermektedir. Bu prestij kolay kredi imkânı sunma, uzun vadeli ve düşük faiz oranlı kredi sunma veyahut faizsiz kredi sunma şeklinde verilmektedir. Ülkemizi her anlamda muhafaza eden bir mesleğe sahip olan askerlerimizin ihtiyaç, taşıt veya konut kredi ihtiyacını karşılamak için sırada bekleyen pek çok banka bulunmaktadır. Bu bankalar düşük faiz oranlarıyla, kredinin uzun vadede geri ödenmesi imkânlarıyla birbirleriyle yarış hâlindeyken bazı özel bankalar da askerlerimiz için kampanyalı kredi teklifleri sunmaktadır. Bu güvencenin temel sebepleri arasında genelde askerlerin düzenli olarak maaş almaları ve toplumdaki nüfuzları yatmaktadır.

Taşıt, konut veya ihtiyaç kredisinde dosya masrafı olarak isimlendirilen ödemeyi yapmadan, esnek ödeme imkânları doğrultusunda, düşük faiz oranlarıyla krediye sahip olabilirsiniz. Genellikle bu olanaklardan en iyi yararlanacağınız bankalar devlete ait bankalar olup belirli bankalardan faizsiz kredi çekme şansına sahip olabilirsiniz. Yılın başında alınan kararlar doğrultusunda devlet bankaları ve özel bankalar hâlen kredi çekmek isteyen askerlerimiz için imtiyazlı davranmakta ve “Mehmetçikler”imizin yanında olmaya devam etmektedir. Askerlerimizin düşük faiz oranlı kredilerinin hesaplanmasına yönelik olarak özel askeri personel kredi hesaplama sistemi bulunmakta ve bu şekilde geri ödenecek tutar kolaylıkla hesaplanabilmekte ve vaktiniz kaybolmamaktadır.

Tüm bu olanaklar değerlendirildiğinde askerler için konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi çekmek; normal bir vatandaşa göre daha kolaydır. Hatta kredi çekmek için sadece nüfus cüzdanına ihtiyaç duyulan bankalar da mevcuttur. Temel ihtiyaçların karşılanması için çekilebilecek askeri personele özel krediler sayesinde artık “Mehmetçikler”imiz ekonomik anlamda daha da güvendeler. Devlet bankaları ile bu güvence faizsiz kredi seçeneği ile devam etmektedir.