• 0(266) 502 29 49 0(266) 502 27 69
  • info@hedefkredi.com Hedef Kredi Danışmanlık

Jandarmalar İçin Kredi Avantajları

Jandarmalar İçin Kredi Avantajları

Jandarmalar İçin Kredi Avantajları

Günlük hayatta ihtiyaçlarımızı karşılamak, yatırım yapmak gibi nedenlerle başvurduğumuz kredi için sorgulanan ilk soru düzenli bir maaşın olup olmadığıdır. Bankalar genellikle düzenli ve belirli bir miktarda geliri olan kişilere kredi verme konusunda öncelik gösterirler. Ancak alınan kredide hiçbir zaman çektiğiniz miktarı geri ödemezsiniz. Bunun temel nedeni kredilerin faiz oranlarıyla birlikte verilmesidir. Bazı özel meslek gruplarında düşük faiz oranlarıyla veyahut faizsiz kredi imkânı sunulmaktadır. Bu meslek gruplarının başında askeri personeller yer almaktadır. Hem topluma sağladıkları hizmetle toplumda büyük bir nüfuzu olan hem de devlet tarafından düzenli maaşı ödenen jandarmalarımız için düşük faiz oranları sene başında belirlenmektedir.

Askeri personel kadrosunda yer alan ve maaşının garanti olduğu bilinen jandarmalar bu konuda oldukça avantajlıdır. Bankalar maaşlarının garanti olduğunu ve toplumdaki nüfuzu sebebiyle jandarmalara cazip teklifler sunarak kredi imkânı tanımaktadır. İçinde bulunduğumuz yılla birlikte Türk Silahlı Kuvvetlerinin bir kolu olan jandarmalara konut, araç alımı; acil ihtiyaçlar doğrultusunda ihtiyaçlarını gidermek için kredi kolaylığı bankalarca sağlanmaktadır. Hatta pek çok banka düşük miktarda kredi için sadece yapılan işlem ücretini alıp faizsiz kredi sunmaktadır.

Genellikle en avantajlı kredi teklifini devlet bankaları sunmakta ve özel bankalar da TSK personeli için kampanyalı kredi teklifleri oluşturmaktadır. Hangi banka olursa olsun jandarma ve diğer TSK personelleri için düşük faizli kredi sunulmakta ve bu da geri ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Askeri personel olarak çalışmaya devam eden jandarmalar içinse konut, taşıt almak ya da ihtiyaç kredisi çekmek için iki seçenek sunulmaktadır. Bu seçenekler: düşük faizli kredi ve faizsiz kredidir. Tercih doğrultusunda herhangi biri seçilerek jandarmalarımız kredi çekebilmekte, avantajlı bir şekilde geri ödeyebilmektedir.