• 0(266) 502 29 49 0(266) 502 27 69
  • info@hedefkredi.com Hedef Kredi Danışmanlık

Kamu Personelleri İçin Kredi Avantajları

Kamu Personelleri İçin Kredi Avantajları

Kamu Personelleri İçin Kredi Avantajları

Kredi, finans kuruluşları tarafından belli bir vade ve faiz oranıyla ihtiyaç duyan gerçek ve tüzel kişilere sağlanan maddi kaynaktır. Her gerçek ve tüzel kişi çeşitli amaçlar veya ihtiyaçlar doğrultusunda kredi çekme ihtiyacı duyabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken şey çekilecek kredi tutarı, vade ve faiz oranıdır. Bu doğrultuda destek ihtiyacı hissedildiğinde Hedef Kredi olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Kredi vadeleri genel olarak bakıldığında ihtiyaç kredisi için 36 ay, konut kredileri için 120 aydır. Faiz oranları Merkez Bankasının belirleyeceği faiz oranı doğrultusunda belirlenmekle beraber yine bankalar kendi içlerinde özel faiz oranları belirleyebilmektedirler.

Memurlar İçin Kredi Avantajları

Kredi çekerken gerçek kişiler arasında en şanslı olarak nitelendirilecek kesim kamu personelleridir. Yani memurlardır. Memur denildiğinde akla ilk gelenler öğretmenler, polisler, askerler (subaylar, uzmanlar, vs.), katipler, doktorlar, vs.dir. Kamu kaynaklı gelir belgesi olması kamu personellerini kredi çekerken bir adım öne geçirmektedir. Memurlar kredi ihtiyacı hissettiğinde yine Hedef kredi olarak profesyonel destek sunuyoruz.

Kamu personelleri yani memurlar için kredi avantajları pek çok banka tarafından sunulmaktadır. Tüm kamu ve özel bankalar kamu personellerine çeşitli avantajlar sunmaktadırlar. Vade süresine bağlı olarak çeşitli indirimli faiz kampanyaları uygulanmaktadır. Kamu personelleri kredi çekerken hangi bankadan kredi çekecekleri konusunda bilgiye ihtiyaç duyduklarında Hedef Kredi bir telefon kadar yakındadır.