• 0(266) 502 29 49 0(266) 502 27 69
  • info@hedefkredi.com Hedef Kredi Danışmanlık

TSK Personelleri Kredi Avantajları

TSK Personelleri Kredi Avantajları

TSK Personelleri Kredi Avantajları

Askeri krediler Türk silahlı kuvvetleri içerisinde görev yapan TSK personellerine özel kredi avantajları sunan birçok banka vardır. Hatta bu avantajlar içerisinde ülkemizin en büyük bankaları askerlere özel kredi başvurusuna da yer vermektedir. TSK personellerinin Kredi alması, ihtiyaç kredisi alması, hızlı Kredi yatağı borç ödeme kredisinin tersine TSK personellerine verilen kredilerin hem faiz oranları daha düşük hem de ödeme seçeneklerinde kolaylık gösterilerek avantajlar sağlamaktadır.

Bütün askeri rütbelere uzman, er, erbaş dâhil olmak üzere bütün TSK personellerine özel olarak düzenlenen hem faizsiz hem de faizli olarak kredi seçenekleri bulunmaktadır. Bizde bulunan birçok banka tarafından düşük bir kar yüzdesi ile verilen 36 aya kadar vadeli krediler faizsizdir ve asker kredisi denilmektedir. TSK personellerine verilen krediler farklı dönemlere ait 1'den farklı Kredi fırsatı sunarken asker kredisi banka işlemleri arasında en fazla avantaja sahip destek paketleridir. Ülkemizde bulunan çoğu banka TSK personellerine ayrıcalıklı ezmek kredi ödeme avantajları sunulmaktadır.

Üstelik TSK personelleri kredi başvurusu yaptıktan sonra ilk ödemesini 6 aya kadar erteleme avantajı da sunulur. Üstelik TSK personelleri dosya masrafları adını verdiğimiz bin TL'ye kadar varan ödeme de TSK personelinden alınmamaktadır. Kredi tahsis adını verdiğimiz ekstra bir ödemeyi de TSK personelleri ödememektedirler. Hemen hemen bütün bankaların TSK personellerine uzun vadeli bir kredi avantajı da sunmaktadır.