• 0(266) 502 29 49 0(266) 502 27 69
  • info@hedefkredi.com Hedef Kredi Danışmanlık

TSK Personellerine Özel Kredi Seçenekleri

TSK Personellerine Özel Kredi Seçenekleri

TSK Personellerine Özel Kredi Seçenekleri

Ülkemizi her türlü zor duruma karşı savunan askerlerimizin de diğer vatandaşlar kadar krediye ihtiyaç duyması normal bir durumdur. Bu ihtiyaçlar genellikle konaklama, ulaşım ve temel ihtiyaçları kapsayan ihtiyaçlar olduğundan TSK personellerine devlet bankalarınca özel kredi seçenekleri sunulmaktadır. Bu krediler kapsamında TSK personelleri ihtiyaçlarını karşılamakta ve faizsiz olarak kredilerini geri ödemektedirler. TSK personeline özel olarak sunulan kredi seçenekleri arasında şunlar yer almaktadır: konut kredisi, taşıt kredisi ve özel ihtiyaç kredisi.

TSK personeline özel olarak sunulan konut kredisi ile her TSK personeli konaklama ihtiyacını faizsiz kredi ya da düşük faiz oranlı kredi ile sağlayabilmekte ve uzun vadede geri ödeme olanağı sayesinde rahatça geri ödeme yapabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra konut kredisi alabilmek için sadece nüfus cüzdanı ile bankaya müracaat edebilirsiniz.

TSK personeline özel olarak verilen bir başka kredi seçeneği de taşıt kredisidir. Konut kredisine benzer özelliklere sahip olan bu krediden tüm TSK personellerimiz yararlanabilmektedir. Uzun vadeli geri ödeme imkânı ile sıklıkla tercih edilen kredi türleri arasında yer almaktadır.

Son olarak karşılaşılan diğer bir kredi türü de TSK personeline özel ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredisi genellikle eğitim, tatil, yol, giyim, seyahat gibi bireysel harcamaları kapsadığından özel bankalar özel ihtiyaç kredisinde TSK personelleri için düşük faiz oranıyla kredi olanağı sunmaz. Ancak bu krediye benzer kampanyalı kredi teklifleri sunmaktadırlar. Devlet bankalarında ise TSK personelinin bu ihtiyacı da düşünülmüş ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda düşük faiz oranlı kredi ya da faizsiz kredi imkânı personellere sunulmuştur. Tüm bu kredi seçenekleri ile askerler ihtiyacına uygun türdeki kredi seçeneğine başvurarak kredi çekme olanağına sahip olmaktadır.